HalloEnglish.cz

slide 1 slide 2 slide 3

Pomaturitní studium

Pomaturitní studium 2014-15

Jednoletý intenzivní kurz angličtiny (pomaturitní studium) je kurz určený studentům, kteří ukončili studium na střední škole a dalším zájemcům o intenzivní studium angličtiny s cílem složení některé z mezinárodně uznávaných zkoušek angličtiny (PET, FCE, IELTS, Zertifikat Deutsch).

Studium je jednoleté, studuje se 4 hodiny denně (20 hod. týdně) v dopoledních hodinách.

Místo studia: vlastní učebny vybavené počítači, internetem, TV, DVD, videopřehrávači, multimediálními interaktivními kurzy na CD, hudebními CD, DVD a videofilmy, časopisy a knihovnou.

Počet studentů: max. 15 v jedné skupině

Zahájení výuky: září 2013

Cena: Konkrétní cena záleží na termínu podání přihlášky a platbě. Platba na splátky možná. V ceně jsou zahrnuty učebnice v hodnotě cca 1 000 Kč. Dále je v ceně zahrnuto půjčování novin, časopisů, knih, videokazet, audiokazet, výukových CD ROM.

Učebnice: Straightforward, CD ROM Reward, nakladatelství Macmillan Heinemann, Oxford, Get on Track to FCE, Fast Track to FCE, nakladatelství Longman, English Pronunciation in Use, Cambridge University Press Tangram, nakladatelství Hueber

Další informace: Jazyková škola Hallo English, POB 92, Pravdova 837/II. (budova Ministerstva zemědělství), 377 01 Jindřichův Hradec, tel. 776 050 082776 050 082, 777 560 363, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Tento jednoletý kurz cizích jazyků je zařazen ve vyhlášce MŠMT č. 322/2005 Sb. ve znění pozdějších předpisů, podle které je jednoletý kurz cizích jazyků s denní výukou považovaný za přípravu na povolání.

Studenti, kteří v roce 2013 ukončí studium maturitou, mají nárok na veškeré sociální výhody, rodinné přídavky, jejich sociální a zdravotní  pojištění je hrazeno státem, mají nárok na slevu na dopravu a podobně.

 
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.