HalloEnglish.cz

slide 1 slide 2 slide 3

Firemní výuka

Nabídka pro firemní management

Pro firemní management a zájemce, kterým časté služební cesty brání v pravidelných návštěvách kurzů, nabízíme individuální výuku s možností přesunu termínů výuky. Výuka může být podle přání zaměřená na všeobecný jazyk nebo obchodní angličtinu, přípravu na obchodní jednání a podobně. Učebnice volíme podle stanoveného cíle individuálně.

 

Angličtina pro cestovní kanceláře

Pro zaměstnance cestovních kanceláří nabízíme speciální kurzy angličtiny určené k zlepšení jejich jazykových znalostí v oboru cestovního ruchu. Kurzy jsou určeny pro zájemce vybavené základními znalostmi angličtiny. Na přání možnost rozšíření základního kurzu o další témata podle vlastního výběru. Možnost výuky přímo u vás v cestovní kanceláři. 

 

Učebnice: English for the Travel and Tourist Industry

Termín a délka kurzů: podle domluvy

 

Angličtina pro hotely

Pro pracovníky v hotelnictví nabízíme speciální kurzy angličtiny určené k zlepšení jazykových znalostí hotelového personálu. Tyto kurzy jsou vhodné zejména pro zaměstnance na recepcích a v restauracích, kteří jsou s hosty v denním kontaktu. Cílem kurzu je naučit pracovníky správně porozumět dotazům hostů a odpovídat na ně. Kurzy jsou určeny pro zájemce vybavené základními znalostmi angličtiny. Na přání možnost rozšíření základního kurzu o další témata podle vlastního výběru. Možnost výuky přímo u vás v hotelu.

 

Učebnice: English for the Hotel and Catering Industry

Termín a délka kurzu: podle domluvy

 

Kurzy všeobecné angličtiny a němčiny

Náplní kurzu všeobecné angličtiny a němčiny je zvládnutí základů anglického a německého jazyka a zejména schopnosti mluvit a rozumět. Na požádání vám můžeme připravit kurz "šitý na míru" pro potřeby vaší firmy nebo vás připravíme na obchodní jednání. Kurzy probíhají v našich vlastních učebnách nebo přímo v prostorách vaší firmy.

 

Učebnice: Straightforward, Tangram, multimediální CD EuroPlus + Reward, internet

Termín a délka kurzu: podle domluvy

 

Business English

Náplní kurzu obchodní angličtiny je zvládnutí základů jazyka a zejména schopnosti dorozumět se anglicky v obchodním styku, tj. při obchodních jednáních, při pracovní činnosti v cizině nebo u zahraniční firmy u nás, při jednáních na veletrzích a podobně. Předpokladem úspěšného zvládnutí kurzu jsou základní znalosti angličtiny na úrovni "Elementary - Pre-intermediate". Kurzy organizujeme na čtyřech různých úrovních a to od kurzů pro studenty ovládající základy jazyka až po zkušené uživatele angličtiny.

 

Učebnice: Business Basics, Business Objectives, Business Opportunities, Business Options, Oxford University Press, Oxford

Termín a délka kurzu: podle domluvy

 
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.